Вільне життя

Який же фестиваль без розваг і забав!

Перших суботи-неділі серпня, як завжди весело і святково, в урочищі Бичова поблизу Монастириської відгримів вісімнадцятий всеукраїнський фестиваль лемківської культури «Дзвони Лемківщини». І, як на більшості з попередніх, його учасники, звісно ж, не обійшлися без запальних розваг та забав. 

У спортивному містечку, скажімо, стараннями управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і сектору у справах сім’ї, молоді та спорту місцевої райдержадміністрації для всіх охочих організували змагання з волейболу, дворового футболу на майданчику ЮКА, шахів і шашок, армспорту. Й учасники фестивалю залюбки приєдналися до традиційних всеукраїнських фізкультурно-масових стартів «Олімпійське літо».

Не злякали фізкультурників неминучі через спеку додаткові труднощі. У день відкриття традиційної здибанки репресованої за часів Сталіна етнічної групи українців спортивні баталії тривали з обіду аж до пізнього вечора. І ніхто, повірте, не матиме морального права зробити висновок, що аматори виявили менше азарту, ніж професійні атлети під час чемпіонатів світу чи тих же Олімпійських ігор.

Після завершення турніру з дворового футболу дует із Зборова відвоював у господарів друге місце. На відміну від волейбольних баталій, під час яких «Вікінги» та аматори гри над сіткою із Задарова поступилися тільки визнаним фаворитам районних змагань з Ковалівки. А ось найсильніший борець на руках Володимир Кіндрат, виявляється, ще й непоганий шашкіст. Не випадково і в цій інтелектуальній грі потрапив до числа лауреатів, виборовши друге місце.

В армспорті, до речі, гідну конкуренцію панові Володимирові склали Василь Сандуляк та Ігор Шушереба. А в турнірі шашкістів його зміг випередити тільки Михайло Ждиняк, якому не було рівних і в баталіях шахістів. Не забудьмо і про трьох інших призерів інтелектуальних ігор — шашкіста Тараса Мазура, шахістів Анатолія і Валерія Малтизів. Як і переможців дитячого турніру з шашок — Романа Круліковського, Павла Кота і Володимира Морикота.

На згадку про участь у спортивному святі фестивалю організатори нагородили переможців і призерів чудовими призами.

Фото з архіву тернопільського «Спорту для всіх»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини