Вільне життя

Аутсайдери, та не ті

Минулого тижня контрольно-дисциплінарна комісія Федерації футболу України таки зняла з розіграшу чемпіонату України серед команд групи «А» другої ліги футбольний клуб «Тернопіль», який, провівши чотири поєдинки, ще наприкінці першої декади серпня оголосив про банкрутство. Краще, так би мовити, пізно, ніж ніколи. 

А після проведених минулих суботи-неділі чотирьох матчів одинадцятого туру чи не найбільш сенсаційним видався підсумок протистояння в Коростені, де один з аутсайдерів, житомирське «Полісся», впевнено довів свою перевагу над тернопільською «Нивою» — 3:0. Утім головний тренер гостей Сергій Задорожний у післяматчевому інтерв’ю цілком мав слушність, коли передусім дав роз’яснення стосовно справжнього співвідношення сил на полі. З тих безнадійних аутсайдерів, які на старті турніру програли п’ять підряд зустрічей із катастрофічною різницею забитих і пропущених м’ячів (0:16), у стартовому складі господарів вийшов тільки… воротар. Решта — куди більш кваліфіковані виконавці, дозаявлені житомирським клубом наприкінці серпня — на початку вересня.

Тож, аутсайдери, та не ті. Встигли завершити на свою користь уже другий підряд поєдинок. Додайте сюди ще досить сумнівний одинадцятиметровий, призначений арбітром Людмилою Тельбух із Дніпра на 32-й хвилині, і ситуація взагалі перестане видаватися алогічною. Про пенальті, до речі, не на виправдання жовто-зелених, які минулої суботи грали в білих футболках. Перегляньте відео. Захисник у підкаті першим устигає до м’яча, нападник за мить, перечепившись через його ногу, падає… Одне слово, за доброю традицією вітчизняних рефері, такі одинадцятиметрові, коли і призначають, то винятково у ворота гостей.

Інші результати одинадцятого туру: «Агробізнес» (Волочиськ) — «Нива» (Вінниця) — 1:0, «Поділля» (Хмельницький) — «Арсенал» (Київська область) — 1:0, «Буковина» (Чернівці) — «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) — 1:2.

У суботу, 16 вересня, гравці тернопільської «Ниви» прийматимуть на своєму полі у Вишнівці одноклубників із Вінниці. Початок зустрічі — о 16-й годині.

Фото із сайту ФК «Нива»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини