Вільне життя

Електронний кабінет платника

У Тернопільській ОДПІ ще раз нагадали про електронний сервіс ДФС України — «Електронний кабінет платника» (особистий кабінет — «Стан розрахунків з бюджетом»). Саме він надає фізичним особам можливість після ідентифікації за допомогою платіжної системи сплатити податки, збори, платежі, а також переглянути інформацію щодо стану їх розрахунків з бюджетом. 

Банк зобов’язаний виконати доручення клієнта, що міститься в розрахунковому документі, який надійшов протягом операційного часу банку, в день його надходження. У разі ж його надходження після закінчення операційного часу банк зобов’язаний виконати доручення клієнта не пізніше наступного робочого дня.

Дані про надходження податків, зборів, митних та інших платежів до бюджету та єдиного внеску відображаються в інтегрованій картці платника і в реєстрі надходжень та повернень контролюючим органом за місцем його знаходження на податковому обліку в день отримання від органів Державної казначейської служби України відомостей про зарахування та повернення надміру сплачених платежів у вигляді електронного реєстру розрахункових документів.

Також у податковій інспекції зазначили, що для юридичних осіб можливість сплати податків, зборів та платежів через цей електронний сервіс на сьогодні не реалізована.

Фото відділу організації роботи Тернопільської ОДПІ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини