Вільне життя

І обласні старти провели

Під час «Тернопільської озеряни» Федерація легкої атлетики Тернопільщини традиційно визначає і лауреатів чемпіонату області з бігу по шосе на дев’ять кілометрів. Минулої суботи за звання найкращих змагалися дорослі і юніори. 

У суперечці юніорів чемпіонських титулів удостоєні Владислав Кравчук і Ольга Славська з Тернопільського району. Срібні медалі завоювали Олександр Юрчик і Олександра Усенко із Шумська, бронзові — Олександр Мельник із Зборова і Олександра Меркушина.

Забіг же дорослих приніс перемогу майстрові спорту Русланові Даньківу та Ірині Масник. За ними фінішували Назар Даньків та Ірина Бернацька. А третіми прибігли Ігор Трачук і Ольга Закала.

Цікава деталь. Відразу після участі в «Тернопільській озеряні» Ірина Масник поїхала до Луцька, де минулої неділі відбувся традиційний напівмарафон. І там домоглася успіху, перемігши в своїй віковій групі і завоювавши друге місце серед всіх жінок.

На фото: майстер спорту Руслан ДАНЬКІВ (№752) став чемпіоном області з бігу по шосе на дев’ять кілометрів серед дорослих; а Ірина МАСНИК за два дні встигла двічі виступити успішно.

Фото Василя БУРМИ та автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини