Вільне життя

А «Ратушу» все-таки підкорив

Про палкого прихильника здорового способу життя Миколу Івончика наша газета розповідала влітку цього року. Любитель бігу із Зозулинців Заліщицького району переконаний, що і в п’ятдесят два потрібно не тільки постійно тренуватися, а й регулярно брати участь у легкоатлетичних пробігах. 

Як пан Микола тоді пообіцяв, після дворічних успішних виступів у змаганнях із кросу в сусідній з його малою батьківщиною Чернівецькій області на День фізичної культури та спорту вперше спробував свої сили і на майже десятикілометровій дистанції «Тернопільської озеряни».

— Нелегко було, — зізнався після фінішу. — Але не може не тішити думка, що і в новій для себе компанії фанатів оздоровчого бігу геть не найгірший. Третє місце в своїй віковій групі — досить непоганий результат для дебютанта.

А трохи більше ніж через місяць після того Микола Івончик просто не міг знову не поїхати до Чернівців. Спонукав до цього передусім азартний характер. Торік під час традиційного відкритого кубка сусіднього обласного центру з легкої атлетики «Ратуша-2016» не сказав, так би мовити, останнього слова: в забігу ветеранів на два кілометри фінішував другим.

На щастя, через рік мрію таки вдалося здійснити. Проведені нещодавно на стадіоні «Буковина» старти «Ратуші-2017» укотре продемонстрували незламний характер Миколи Івончика. Не тільки переміг у забігу на 2000 метрів з результатом 8 хвилин 11 секунд, а й випередив набагато молодших за себе конкурентів. Адже в змаганнях ветеранів брали участь легкоатлети віком від тридцяти років.

На фото: переможець відкритого кубка Чернівців з легкої атлетики «Ратуша-2017» Микола ІВОНЧИК.

Фото з архіву чемпіона

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини