Вільне життя

На класі

Як і в дебютних поєдинках нового чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд суперліги, в зустрічах другого туру, матчі якого відбулися минулих п’ятниці-суботи, несподіваних результатів зафіксовано не було. Навіть попри те, що срібні призерки попередньої першості з вінницького «Білозгару» обіцяли дати в гостях бій багаторазовим чемпіонкам з южненського «Хіміка». 

Обіцянки обіцянками, але навіть послаблений у міжсезоння втратою чималої кількості досвідчених волейболісток ігровий ансамбль колективу з Одещини був на голову сильнішим. Що там казати, коли підопічні граючого головного тренера «Білозгару» Юлії Якушевої навіть за максимальної самовіддачі (за словами самої ж наставниці) у жодній із шести програних за дві зустрічі партій так і не змогли набрати хоча би двадцять очок.

Не візьмуся стверджувати, чи набагато легшим було завдання у волейболісток тернопільської «Галичанки-ТНЕУ-Гадз», які двічі у гостях помірялися силами з рівненською «Регіною». Однак прагнення міцного середняка елітного дивізіону за будь-яких обставин дати бій фаворитам загальновідоме. Зважаючи на результати двох виграних тернопільськими волейболістками так само «на сухо» поєдинків, можна зробити висновок, що і цього разу господарки майданчика діяли чи не з максимальною самовіддачею. Перед нашими землячками ті відверто спасували хіба в третьому сеті першого з матчів: 25:23, 25:22, 25:10 на користь «Галичанки» в стартовій зустрічі і 25:23, 25:19, 25:22 — у повторній.

Утім у кожної з медалей завжди є два боки. Ті з прихильників «Галичанки», хто мав можливість переглянути відеорепортажі рівненських двобоїв в Інтернеті, мабуть, не могли не зауважити, що головному тренерові тернопільської команди Вікторові Туркулі, здається, вдалося навчити підопічних не втрачати психологічної впевненості в кінцівках ігрових відрізків. Не раз волейболістки «Регіни» були близькими до того, аби самих себе, так би мовити, «за лікоть укусити». Однак Оксана Мадзар, Олена Стасівська, Оксана Яковчук, Марина Мельниченко, Анна Єфременко, Олександра Міленко і ліберо Тетяна Ротар, яким епізодично допомагали резервістки, так жодного разу не дозволили навіть довести справу до гри на «більше-менше».

Результати двох інших двобоїв: «Сєверодончанка» (Сіверськодонецьк) — «Волинь» (Луцьк) — 0:3, 1:3, «Фаворит» (Київ) — «Орбіта» (Запоріжжя) — 0:3, 0:3.

Після стартових двох турів у чемпіонаті — перша двотижнева пауза. Тернопільські прихильники гри над сіткою матимуть можливість насолодитися діями своїх улюблениць у суботу-неділю, 11—12 листопада, коли в матчах третього туру «Галичанка-ТНЕУ-Гадз» прийматиме «Сєверодончанку».

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини