Вільне життя

Непоступлива «Скала»

Хоча в групі «А» другої ліги чемпіонату України з футболу відставання команд з нижньої половини турнірної таблиці від лідерів доволі значне, несподіваних результатів вистачає ледве не щотижня. Ось і у вісімнадцятому турі, проведеному минулих суботи-понеділка, зафіксовано чимало несподіваних результатів. 

Серед них — і підсумок матчу в Моршині, де стрийська «Скала» приймала в неділю, 29 жовтня, тернопільську «Ниву» — 0:0. Підопічні Сергія Задорожного, які з вінницькими одноклубниками ведуть напружену суперечку за третє місце, звісно, розраховували на більше. Та не так сталося, як гадалося. І надзвичайно важке від вологи поле, і вилучення вже на 35-й хвилині за другу жовту картку захисника тернопільців Тараса Мороза, без сумніву, сплутали гостям карти. Та й про честолюбність гравців «Скали» навряд чи варто забувати. Зазнавши восени сім поразок підряд, ті лише напередодні зуміли розжитися виїзним очком у Львові. Тож на очах власної публіки відступати аутсайдерам, так би мовити, було нікуди.

Зрештою втрата двох очок обернулася… збільшенням переваги над іншою «Нивою» ще на один пункт. Адже годиною пізніше вінничани в Івано-Франківську змушені були визнати свою поразку в матчі з «Прикарпаттям» — 0:1.

Інші результати вісімнадцятого туру: «Поділля» (Хмельницький) — «Буковина» (Чернівці) — 3:0, «Агробізнес» (Волочиськ) — «Полісся» (Житомир) — 3:2, «Арсенал» (Київська область) — «Львів» — 3:0. Пропущений матч першого туру: «Арсенал» — «Полісся» — 2:3.

Завершальний у цьому році поєдинок дев’ятнадцятого туру футболісти тернопільської «Ниви» проведуть на своєму полі. В суботу, 4 листопада, прийматимуть іншого аутсайдера —  «Арсенал» з Київської області.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини