Вільне життя

Перемогла дружба

З нагоди Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України і Дня українського козацтва в Гусятині провели чоловічий турнір з волейболу серед ветеранів. У гості до місцевих прихильників гри над сіткою завітали їхні давні друзі із Сокаля на Львівщині і Чемерівців на Хмельниччині. 

І хоч між справжніми приятелями навряд чи можуть колись виникнути непорозуміння, спортивні баталії на майданчику районної ДЮСШ аж ніяк не нагадували гру в піддавки. Тріо ветеранських колективів по черзі виграло одне в одного. Тож для визначення підсумкових місць суддям довелося підраховувати додаткові показники. За кращою різницею м’ячів у партіях чемпіонський титул дістався сокальчанам. Другими фінішували волейболісти з Чемерівців, а господарям довелося задовольнитися почесним третім місцем.

Утім кубками і грамотами Гусятинське районне комунальне підприємство «ФСТ «Колос» — спорт для всіх» нагородило всіх учасників. А після завершення турніру організували для гостей ще й екскурсію визначними місцями Гусятина. Окрема подяка за матеріальну допомогу в проведенні змагань — Юрієві Мажузі.

Фото з архіву автора Антона КУЗИКА

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини