Вільне життя

І на завершення сезону — європейський чемпіонат

Срібна призерка цьогорічного чемпіонату Європи з легкої атлетики серед молодих атлетів віком до 23-х років у бігу на 3000 метрів із перешкодами, студентка Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка Наталія Стребкова і на завершення сезону не думає про відпочинок. Відмінний виступ на нещодавньому чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу в Сумах гарантував їй місце в національній збірній, яка 10 грудня виступить у словацькому Шаморині на континентальній першості майстрів бігу пересічною місцевістю. 

У Сумах, зауважу, рекордсменці України в стипль-чезі, яка нині удосконалює майстерність у Тернопільській ОШВСМ, не було рівних на шестикілометровому відрізку в суперечці ровесниць віком до 23-х років. Протягом усієї дистанції підопічна Ігоря Сташка та Олександра Степанюка впевнено контролювала хід боротьби. А завдяки фінішному спуртові випередила найближчу з конкуренток метрів на тридцять — 20 хвилин 42,0 секунди.

Не можна також не зазначити, що на чемпіонатах Європи з кросу не менше за індивідуальні здобутки ціняться також командні. З огляду на це і на продемонстровані співвітчизницями в Сумах результати, очолювана Наталією Стребковою жіноча молодіжна збірна України матиме досить непогані шанси посперечатися за один з комплектів нагород. Ще одне місце в квінтеті співвітчизниць, до речі, завоювала інша наша землячка Наталія Семенович (Олійник). Уродженка Гусятинщини, яка нині захищає честь Київської області, фінішувала п’ятою.

Іншим же нашим землякам поборотися за місця на п’єдесталі не вдалося. Хоча не можна не відзначити вдалий виступ у забігу наймолодших дівчат на один кілометр Тетяни Когут з Бережанської ДЮСШ (восьма, тренер — Володимир Дуда), шістнадцяту позицію юніорки Христини Паньків з Тернопільської ОДЮСШ на дистанції чотири кілометри (Валерій Большаков, Ольга Стефанишина), сімнадцяте і дев’ятнадцяте місця Владислава Корнатого із Збаразької ДЮСШ (Ігор Патроник) і Олександра Мельника з Тернопільської ОДЮСШ (Володимир Небельський, Богдан Дуда) в забігові старших юнаків на три кілометри.

А вінцем загалом успішного виступу стало четверте місце в командному заліку чемпіонату України серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Про залікові бали до загальної скарбнички потурбувалися також Ангеліна Теслюк, Юрій Горошко, Віктор Гнатів, Максим Куп’як, Оксана Більчак і Павло Стародуб.

На фото: чемпіонка України з кросу серед молодих атлеток віком до 23-х років Наталія СТРЕБКОВА на верхній сходинці п’єдесталу пошани і — відразу після церемонії нагородження.

Фото із соціальних мереж

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини