Вільне життя

Кубок Карпат повернувся до Ужгорода

Після тривалої перерви в Ужгороді відновили проведення традиційних міжнародних змагань зі спортивної ходьби «Кубок Карпат». Минулих неділі-понеділка атлети з багатьох областей нашої держави, Латвії та Угорщини визначили найсильніших у різних вікових групах на дистанціях від двох до десяти кілометрів. 

Незважаючи на прохолодну осінню погоду і дощ, який не вщухав зранку до вечора, чимало скороходів продемонстрували досить високі результати. Серед них і підопічний тренера Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту Віри Зозулі Назар Савків. Подолавши десятикілометровий відрізок за 47 хвилин 47 секунд, талановитий атлет виборов третє місце в суперечці юніорів.

Порадували триразову учасницю літніх Олімпійських ігор й інші вихованці навчального спортивного закладу. В ходьбі на два кілометри четвертими серед ровесників фінішували Софія Павловська та Олександра Франків, п’ятими — Любов Губанова і Денис Янусь. Не можна не зазначити, що для Дениса ужгородські старти стали дебютними на такому рівні. І відразу — хороший результат.

У командній суперечці збірна Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту потрапила до п’ятірки найкращих, поступившись лише конкурентам з Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської і Житомирської областей. Причому від житомирців наші земляки відстали тільки на чотири пункти. Залікові бали до командної скарбнички, до речі, завоювали також Інна Козицька та Іван Ніколайчук.

На фото: на дистанції — Назар САВКІВ.

Фото з архіву Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини