Вільне життя

Лише до 31 грудня

Для отримання податкової знижки за результатами 2016 року фізичній особі необхідно подати декларацію про доходи за місцем своєї реєстрації до 31 грудня 2017 року. Про це нагадали в Тернопільській ОДПІ. 

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, — це документально підтверджена сума витрат платника податку-резидента в зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів — фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом.

Податкова знижка надається, якщо фізичною особою протягом звітного року понесені витрати, пов’язані зі сплатою за навчання у вищих та професійно-технічних навчальних закладах, внесками на благодійність, відсотками за іпотечним кредитом, витратами на переобладнання машин під біопаливо, витратами на отримання доступного житла за державними програмами тощо.

Якщо платник податку до кінця року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки, на наступний податковий рік воно не переноситься.

Отримати фахову консультацію та практичну допомогу в заповненні декларації можна в Центрі обслуговування платників.

Телефони для довідок: 43-46-40, 43-46-10.

Фото відділу організації роботи Тернопільської ОДПІ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини