Вільне життя

Нічийний синдром. Причому не тільки в динамівців

Згадка головного тренера київського «Динамо» Олександра Хацкевича про те, що його підопічні потрапили в своєрідний нічийний синдром, і справді може завадити (якщо вже не завадила) одному з двох грандів вітчизняного футболу поборотися за чемпіонський титул. Минулої неділі кияни не змогли виграти вп’яте поспіль, розійшовшись у Львові миром з «Карпатами» — 1:1. 

Утім на часі, здається, вести мову про проблеми не так динамівців, як загалом елітного дивізіону. Зниження загального рівня майстерності вітчизняних колективів, на думку багатьох експертів, неминуче призвело до більш безкомпромісної боротьби. Висновки, зрештою, кожен з уболівальників має можливість зробити сам, провівши не надто складний аналіз.

За останні п’ять турів, починаючи з десятого, тільки в одному виграних однією з команд зустрічей виявилося більше за нічийних. Ще в двох перемоги ділилися з мирними підсумками навпіл. А в чотирнадцятому турі, проведеному минулих суботи-понеділка, як і в тому ж десятому, тільки в одному(!) поєдинку судді зафіксували перевагу одного колективу над іншим: «Шахтар» — «Сталь» — 1:1, «Зірка» — «Ворскла» — 1:0, «Зоря» — «Олександрія» — 2:2, «Верес» — «Олімпік» — 1:1, «Чорноморець» — «Маріуполь» — 0:0. Найбільше ж «нічийний синдром» уразив, до речі, не «Динамо», а «Верес» з «Олександрією», які з чотирнадцятьох проведених зустрічей по вісім завершували внічию.

Зате в європейських клубних турнірах справи українських команд вельми непогані. Вдруге перемігши вчора в Харкові «Фейєнорд» із Нідерландів (3:1), гравці донецького «Шахтаря» забезпечили собі вихід із групового турніру Ліги чемпіонів. За два завершальні поєдинки (перший з яких виїзний 21 листопада з італійським «Наполі») залишається лише з’ясувати, де гірники продовжать боротьбу — у тій же Лізі чемпіонів чи в Лізі Європи. Натомість «Динамо» і «Зоря» зустрічі четвертого туру групового турніру Ліги Європи проведуть сьогодні.

А поєдинки п’ятнадцятого туру вітчизняного чемпіонату відбудуться наступних суботи-неділі, 4—5 листопада. У гості до «Маріуполя» вирушить «Шахтар», а «Динамо» прийматиме «Ворсклу».

Фото з вільних джерел 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини