Вільне життя

Гартуються юні в боях

Всеукраїнська федерація фрі-файту та контактних єдиноборств, очолювана віднедавна відомим тернопільцем, народним героєм України, заслуженим тренером Валерієм Чоботарем, спільно з Міністерством молоді та спорту наприкінці минулого тижня визначили лауреатів юнацького чемпіонату України з фрі-файту. В Кременчуці на Полтавщині, де відбулися змагання, понад сотня юних бійців із двох наймолодших вікових груп (10—12 та 13—15 років) продемонструвала свою майстерність у двобоях з обмеженим рівнем контакту. 

Спортсменам тернопільського спортклубу «Характерник» всеукраїнські старти допомогли пересвідчитися, чи добре вони засвоюють уроки тренерів Олександра Долішнього з обласного центру і Георгія Никифорця, який очолює чортківський осередок. В досвідчених наставників передусім не було зауважень до тернопільця Максима Каплиша і Павла Пашковського з Чорткова, яким не було рівних у своїх вагових категоріях. Максим, до речі, у фіналі за очками переміг свого одноклубника Назара Улішака. А Павло домігся бажаного, впевнено провівши у вирішальному двобої больовий прийом на руку.

Разом з Назаром Улішаком відзнак за друге місце удостоєні також ще двоє його одноклубників — Олександр Небесний і Арсен Кухаренко. Хоча Сашкові, без сумніву, трохи не пощастило. Тільки після додаткового раунду судді роздільним рішенням віддали «золото» суперникові. А ще двоє тернопільців — Євген Коліняк і Роман Бойко — завоювали бронзові медалі.

Не за горами відповідальні всеукраїнські старти і для старших вихованців спортклубу «Характерник». Із 17 по 19 листопада в Києві відбудеться чемпіонат України з фрі-файту серед дорослих та юніорів. Причому в цих двох вікових групах двобої проводитимуться з повним рівнем контакту.

Вікторія  ОСІПОВА.

На фото: юні вихованці спортклубу «Характерник» разом зі своїми наставниками під час змагань у Кременчуці.

Фото Віталія НЕТЯГИ

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини