Вільне життя

Звернень більше, аніж мешканців

Для зручності платників податків у Тернопільській об’єднаній ДПІ функціонує Центр обслуговування платників, до якого з початку цього року звернулося більш ніж 265 тисяч наших земляків з обласного центру і Тернопільського району. Його фахівці надають адміністративні, консультаційні та інформаційні послуги, здійснюють прийом звітності та вхідної кореспонденції. 

Загалом нині можна отримати сімнадцять видів безоплатних адміністративних послуг. І платники податків не соромляться цим користуватися. Протягом січня-листопада 2017 року, скажімо, фахівці центру надали 47869 адміністративних послуг.

За згаданий період вони видали 21753 картки платника податків та внесли до паспорта громадянина України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків із Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Також, надали 4014 витягів з реєстру платників єдиного податку. Окрім того, 2539 підприємців зареєструвалися платниками на спрощеній системі оподаткування. Фахівці інспекції також не зволікали з реєстрацією 4298 книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку, 3324 книг обліку розрахункових операцій. А відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків із Державного реєстру фізичних осіб — підприємців видали 8928.

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1. Телефон для довідок — 43-46-10.

Фото відділу організації роботи Тернопільської ОДПІ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини