Вільне життя

Лишень очком розжилися

Не надто вдалим виявився візит волейболісток тернопільської «Галичанки-ТНЕУ-Гадз» до Луцька. В матчах шостого туру чемпіонату України серед команд суперліги підопічні Віктора Туркули двічі поступилися місцевій «Волині». 

Згадане одне очко з шести можливих наші землячки завоювали в перший ігровий день, коли для з’ясування імені переможця довелося провести всі п’ять партій. Під час двох стартових сетів принципові конкуренти в боротьбі за нагороди минулого чемпіонату ні на мить не дозволяли одне одному розслабитися, вирішуючи їхню долю лишень, так би мовити, на прапорці — спочатку 25:23 на користь господарок майданчика, далі реванш тернопільських волейболісток — 27:25. А впевнений виграш третьої партії (25:18), схоже, зіграв з тернопільками злий жарт. У двох вирішальних вони раз за разом стали помилятися, чим суперниці не забарилися скористатися — 17:25, 9:15.

Натомість за повторну зустріч заслуговує похвали хіба Оксана Мадзар, яка повела за собою дівчат у третій партії — 25:23 на користь «Галичанки». В трьох же інших умови диктували волейболістки «Волині» — 25:15, 25:22, 25:17.

В двох інших протистояннях шостого туру южненський «Хімік» не мав проблем з доведенням переваги над рівненською «Регіною» (двічі по 3:0), а вінницький «Білозгар» віддав одне очко запорізькій «Орбіті» — 3:2, 3:0. Київський «Фаворит» і «Сєверодончанка» із Сіверськодонецька поміряються силами 15—16 грудня.

Разом зі своїми прихильниками волейболістки «Галичанки-ТНЕУ-Гадз» проводжатимуть старий рік через тиждень, 22—23 грудня. В сьомому турі екзаменуватимуть дебютанток елітного дивізіону зі столичного «Фаворита».

Фото із сайту Федерації волейболу України

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини