Вільне життя

Майстер-клас від чемпіонки

Другий рік підряд член збірної України з фехтування, учасниця двох Олімпіад, бронзова призерка позаторішнього чемпіонату світу і цьогорічна чемпіонка світу серед військовослужбовців Олена Кривицька провела майстер-клас для своїх тернопільських земляків. Та якщо торік лідер вітчизняної жіночої шпаги гостювала в одному із загальноосвітніх навчальних закладів, то нещодавно побувала в рідній Тернопільській комунальній ДЮСШ №2. 

Три десятки юних вихованців відділення фехтування спортивної школи, звичайно ж, не могли відвести погляду від уславленої атлетки, яка два десятки років тому розпочала шлях у великий спорт на тій же фехтувальній доріжці, де нині вже вони вчаться здобувати свої перші перемоги. Тим більше, що заслужений майстер спорту не приховувала секретів професійної майстерності, продемонструвавши під час спарингів з молодими фехтувальниками кілька цікавих прийомів. І деякі юні вихованці відразу ж не забарилися взяти собі їх на озброєння.

А після завершення тренування, звичайно, не обійшлося без неформального спілкування з однією з найкращих випускниць ДЮСШ №2 за всі роки її існування, автограф-сесії і надзвичайно популярних нині селфі.

Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення і адміністрація ДЮСШ №2 щиро вдячні Олені Кривицькій за зустріч з юними спортсменами, яка, без сумніву, надихне останніх на нові звитяги.

На фото: Олена КРИВИЦЬКА під час зустрічі з вихованцями рідної Тернопільської КДЮСШ №2.

Фото Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини