Вільне життя

Піввіку відтоді, як на теребовлянський килим вийшли перші вихованці

Всеукраїнський турнір, присвячений п’ятдесятиріччю заснування вільної боротьби на Теребовлянщині, провели в древньому місті князя Василька. Відзначити ювілей одного з найпопулярніших у краї видів боротьби теребовлянські центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділ освіти, центр культури і дозвілля та молодіжна міська рада запросили сім десятків борців десятьох вікових груп із Львівської, Івано-Франківської, Хмельницької областей, молдовського міста Єдинці та земляків із Шумська, Збаража, Борщева і Скали-Подільської. 

Два вихідні наприкінці минулого тижня в спортивному залі стадіону «Колос» уболівальникам важко було розчути одне одного через постійний гомін дитячих голосів. Азартна боротьба на двох килимах завершилася перемогою в своїх вагових категоріях Романа Дмитришина і Костянтина Климишина зі Львова, Артема Костюка та Олега Козака з Коломиї, Андрія Антонюка і Валентина Галайчука зі Скали-Подільської і теребовлянців Леона Каракуця, Олександра Завінського, Дмитра Черніцького і Максима Костецького.

Не мав підстав сумувати і найсильніший на сьогодні вихованець теребовлянської школи боротьби, учасник цьогорічного юнацького Кубка світу в Ірані, кандидат у майстри спорту, 16-річний Юрій Чорний. Він, хоча і поступився у вирішальній сутичці вагової категорії до 76 кілограмів уже згаданому і на рік старшому Валентинові Галайчуку зі Скали-Подільської, зумів узяти реванш у свого принципового конкурента наприкінці турніру, коли визначалися лауреати абсолютної вагової категорії. І також цілком заслужено отримав з рук засновника теребовлянської школи боротьби, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Степана Підперигори відзнаки за перемогу.

Переможці і призери турніру нагороджені грамотами і медалями теребовлянського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

На фото: під час турніру; засновник вільної боротьби на Теребовлянщині, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Степан ПДПЕРИГОРА вручає відзнаки за перемогу в абсолютній ваговій категорії Юрієві ЧОРНОМУ.

Фото з архіву Ярослава КОРОЛЮКА

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини