Вільне життя

ЛЮБИТЬ УСІХ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

ДІТИ ЧОРТКІВЩИНИ ОТРИМАЛИ ЦЬОГО ТИЖНЯ ЩЕДРІ ПОДАРУНКИ ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ. У РАЙОННОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ІМ. К. РУБЧАКОВОЇ  ВІДБУЛАСЯ СВЯТКОВА ВИСТАВА «СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ІДЕ» ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ, ДІТЕЙ-ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ, ДІТЕЙ, СІМ’Ї КОТРИХ ОПИНИЛИСЯ У ВАЖКИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ, ДІТЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ І ДІТЕЙ, БАТЬКИ ЯКИХ БУЛИ АБО Є УЧАСНИКАМИ БОЙОВИХ ДІЙ У ЗОНІ АТО.

Свято, як і годиться, розпочали зі спільного виконання пісні «Ой, хто, хто Миколая любить». А потім дітки з цікавістю переглянули тематичну  виставу, яку підготував творчий колектив будинку культури, аплодували юним артистам із народного аматорського фольклорного ансамблю «Гаївочка», зразкового ансамблю танцю «Джерельце» та вокально-хореографічної театральної студії «Едельвейс».

І ось до святкової зали зайшов сам Миколай. Як і годиться — з торбою дарунків і разом зі своїми друзями та помічниками — ангеликами. Кожна дитина отримала цього дня подарунок від святого і напутні слова та побажання бути чемними наступного року.

Згідно з програмою «Соціальна підтримка сімей, дітей та молоді на 2015—2017 р.» для дітей з обмеженими фізичними можливостями і дітей, батьки яких були або є учасниками бойових дій у зоні АТО, керівники центру соціальних служб для дітей, сім’ї і молоді міської ради закупили 300 подарункових наборів.  А служба у справах дітей Чортківської міської ради придбала подарунки для 55 дітей, сім’ї котрих опинилися у важких життєвих обставинах, дітей-переселенців завдяки міській програмі «Подолання дитячої бездоглядності і безпритульності на 2016—2018 р.»

Ірина МАДЗІЙ.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини