Вільне життя

«Біла тура» визначила переможців

Минулих вихідних у шаховому клубі «Гамбіт» відбулися відкриті обласні змагання школярів із шахів «Біла тура». За нагороди традиційних командних стартів сперечалися збірні двох тернопільських загальноосвітніх навчальних закладів та юні прихильники древньої гри з Чорткова, Почаєва, Хоросткова і Залізців. 

Як відзначив головний суддя турніру Ігор Подольський, команди, які складалися з трьох юнаків і дівчини, виявилися приблизно рівними за силами та майстерністю. Промовистий факт: уперше за час проведення цих змагань жодна з матчевих зустрічей не завершилася «сухою» перемогою однієї зі збірних. Після двох днів напружених баталій перемогу вибороли учні тернопільського навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей №6 імені Н. Яремчука» — десять очок. Натомість команди з Почаєва і Тернопільської спеціалізованої школи №3 із поглибленим вивченням іноземних мов, які фінішували за ними, набрали однакову кількість балів. Тож для визначення імені віце-чемпіона довелося рахувати додаткові показники, які виявилися кращими в юних шахістів із Кременеччини.

Переможці та призери нагороджені кубками, грамотами і медалями від організаторів — обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та обласної шахової федерації.

Найближчих же вихідних, 24—25 березня, у шахово-шашковому клубі «Авангард» відбудуться відкриті обласні змагання «Диво-шашки».

На фото: щасливі переможці.

Фото з архіву організаторів

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини