Вільне життя

Знову серед лауреатів

Майже шість десятків атлетів з дев’ятьох областей сперечалися минулих вихідних у Рівному за нагороди чемпіонату України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. Вихованці тернопільського «Інваспорту», як завжди, були серед головних претендентів на перемогу. 

Хоча жодному з трьох наших богатирів цього разу не вдалося піднятися на верхню сходинку п’єдесталу пошани, без медалей не залишився ніхто. В турнірі жінок, чия вага не перевищує 90 кілограмів, Наталя Олійник з Тернополя завоювала титул віце-чемпіонки в жимі штанги лежачи і третє місце — в класичному триборстві. Призером в обох дисциплінах став і Василь Горобець із Залізців Зборівського району. Численну колекцію нагород чемпіонатів України в надважкій вазі поповнив двома бронзовими медалями.

І лише ще одному тернопільцю Сергієві Юрійчуку, який змагався в турнірі атлетів, чия вага не перевищує 75-ти кілограмів, трохи не вистачило, аби повторити успіх партнерів по збірній Тернопільщини. В жимі штанги лежачи завоював «бронзу», а в триборстві фінішував четвертим.

Тернопільські ліфтери займаються під керівництвом Олега і Віктора Юзчишинів.

На фото: вправу виконує Василь ГОРОБЕЦЬ (вгорі); …і Наталя ОЛІЙНИК.

Фото з архіву тернопільського «Інваспорту»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини