Вільне життя

Подайте річну декларацію

У Тернопільській ОДПІ звертають увагу на те, що фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, подають податкову декларацію за результатами звітного року до другого травня 2018 року. Остаточний розрахунок податку на доходи фізичних осіб за звітний податковий рік здійснюється платником самостійно згідно і зазначеними в ній даними. 

У декларації про майновий стан і доходи відображають суму отриманого доходу за звітний рік, суму сплаченого протягом року податку та визначають податкове зобов’язання з податку на доходи та військового збору. Сума податку на доходи та військового збору, зазначена у податковій декларації за 2017 рік, сплачується до першого серпня 2018 року.

Згідно з Податковим кодексом України до незалежної професійної діяльності належать участь фізичної особи у науковій, літературній, артистичній, художній, освітній або викладацькій діяльності, діяльність лікарів, приватних нотаріусів, адвокатів, арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), аудиторів, бухгалтерів, оцінщиків, інженерів чи архітекторів, особи, зайнятої релігійною (місіонерською) діяльністю, іншою подібною діяльністю за умови, що така особа не є працівником або фізичною особою — підприємцем та використовує найману працю не більш як чотирьох фізичних осіб.

Із детальною інформацією щодо порядку заповнення декларації та її формою можна самостійно ознайомитись на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України за посиланням: http://sfs.gov.ua/, а відвідати тренінги та отримати практичну допомогу в заповненні декларацій — у Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ за адресою: вул. Білецька,1.

Телефон для довідок — 43-46-10.

Фото відділу організації роботи Тернопільської ОДПІ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини