Вільне життя

Душ для… собаки

Майже в кожній домівці є домашні улюбленці, і найчастіше це собаки. Люди  максимально стараються догодити своїм улюбленцям різними методами: різні корми, які собаки обожнюють; іграшки, з якими вони граються; одяг, щоб взимку вони не мерзли і навіть чобітки спеціальні.

Ну здавалося б, чого ще хотіти? Виявляється, це ще не все. Адже собаку потрібно не лише годувати, вигулювати і гратися з нею. Після кожної прогулянки їй потрібно і лапки помити, аби в домі були чистота і комфорт.

Тож для максимальної зручності і безпеки, як для собаки, так і для її господарів, в квартирі чи будинку  можна збудувати окремий душ для свого пухнастого друга. І, з’ясовується, що нині на таку процедуру попит дуже зростає.

Вільям Харрісон, головний архітектор Harrison Design, розповів, що його фірма вже багато років займається проектуванням душових для собак. Адже такий душ можна побудувати з високою платформою, для зручності. Тоді господарю не доведетсья нахилятись так низько, як наприклад, коли мити собаку у ванній. Та й собаці зручніше, бо він може отримати травму, коли вискакуватиме зі слизької ванни. Ну і, звичайно, це хороша альтернатива щодо гігієнічних вимог, адже собака все ж таки гуляє на вулиці і багато бруду приносить на лапах, після чого його купають у ванній, згодом у якій митимуться і самі господарі, а це може загрожувати виникненню захворювань у людини.

Підготувала Іванна МУДРА,

студентка ІІ курсу факультету філології та журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини