Вільне життя

Пенсіонерам обіцяють за стаж гроші

Пенсіонерів обіцяють по-новому ощасливити з першого січня 2019 року. Міністерство соціальної політики розглядає чотири варіанти зміни механізму нарахування пенсій і, можливо, що з нового року українці зі значним трудовим стажем, але низькою колись зарплатою, отримають вищі пенсії. Про це повідомив народний депутат, представник уряду у Верховній Раді Вадим Денисенко.

Мінсоцполітики планує змінити механізм нарахування пенсій. Як повідомляє прес-служба відомства, буде збільшена роль стажу роботи порівняно із зарплатою. Передусім це стосується тих пенсіонерів, котрі мають чималий стаж роботи, однак отримали невисокі надбавки в жовтні минулого року. Таким чином міністерство хоче нейтралізувати дисбаланс. Крім цього, у відомстві готують законодавчі зміни, за якими стаж донараховуватимуть автоматично, а коефіцієнт заробітку буде встановлюватися за бажанням пенсіонера.

— Уже є напрацювання, це чотири різних варіанти. Міністерство тепер переходить до обговорення цих варіантів. Якщо все буде нормально, то ще цього року ми маємо внести відповідні зміни до пенсійного законодавства й цілком реально, що максимум з першого січня 2019 року запрацюють ці поправки й зміни в пенсійному забезпеченні для людей, які мали великий трудовий стаж, але низькі зарплати, — сказав Денисенко.

Валентина ДЕВЛИШ.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини