Вільне життя

Здивував самого Президента

У вчителів і учнів Скала-Подільської школи сьогодні на вустах одна тема — високі здобутки їхнього учня Владислава Ундерка. Нещодавно свій винахід — проект із відновних джерел енергії — Владислав представив самому Президентові у рамках його зустрічі із молодими вченими та учнями Малої академії наук України й отримав від глави держави схвальні відгуки про свою роботу. Зацікавилися розробкою юного науковця також очільниця Міністерства освіти і науки Лілія Гриневич та ректор Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського Михайло Згуровський.

Приємно, що винахід Владислава увійшов до дев’яти кращих науково-дослідницьких проектів. Усього рік тому хлопець став слухачем Тернопільського відділення Малої академії наук України і за деякий час упевнено заявив про себе як досить перспективний учень. Цьогоріч у рамках ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, який відбувся у Тернополі, восьмикласник Владислав Ундерко був відзначений дипломом І ступеня.

І ось чергова промовиста перемога. Тема отримання енергії з відновних джерел давно цікавила Владислава Ундерка. За останній рік він прочитав чимало тематичної літератури, наполегливо займався разом із наставниками — вчителем фізики Олександром Юзишиним та викладачем МАН Андрієм Мулярчуком.

Ірина МАДЗІЙ.

На фото сайту Малої академії наук України: Петро ПОРОШЕНКО і Лілія ГРИНЕВИЧ слухають розповідь нашого земляка.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини