Вільне життя

Командний крос в Одесі

Минулої суботи в Одесі визначилися лауреати командного чемпіонату України з легкоатлетичного кросу. За нагороди змагань сперечалися любителі бігу пересіченою місцевістю чотирьох вікових груп із 24-х областей нашої держави. 

За відсутності двох найкращих бігунів Тернопільщини в дисциплінах на витривалість Наталії та Івана Стребкових, які нині перебувають на навчально-тренувальних зборах, за честь краю гідно постояли наймолодші. Передусім вихованка Зборівської ДЮСШ Уляна Рава. У суперечці дівчат 2003 року народження і молодших підопічній Володимира Небельського не було рівних на однокілометровому відрізку — 3 хвилини 18 секунд. Новоспечену переможницю гідно підтримали і подруги по збірній області. Через сім секунд четвертою фінішувала Тетяна Когут із Бережанської ДЮСШ (тренер Володимир Дуда), шостою через десять обертів секундної стрілки — інша підопічна Володимира Небельського Адріана Антонюк.

А в перегонах юніорів відзначилися вихованці Тернопільської ОДЮСШ. Підопічний Богдана Дуди Владислав Кравчук завершив біг на дистанції чотири кілометри четвертим — 13 хвилин 28 секунд. У бігу ж на три кілометри серед дівчат Христина Паньків, якою опікується Ольга Стефанишина, виборола шосте місце — 12 хвилин 13 секунд.

У загальнокомандному заліку збірна Тернопільщини, набравши 352 залікових бали, фінішувала десятою.

На фото: переможний фініш Уляни РАВИ.

Фото із сайту Федерації легкої атлетики України

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини