Вільне життя

Матч століття: майстер спорту Іван Хабінець — читачі «ВЖ плюс»

Шановні прихильники шахового мистецтва! Відновлюючи рубрику, присвячену наймудрішій грі, придуманій людством, для початку пропонуємо вам зіграти партію з новим ведучим, майстром спорту Іваном Хабінцем. 

Ходи читачів, яким довірені чорні фігури, обиратимуться залежно від того, за який варіант проголосує більшість із них. Причому взяти участь у грі можна з будь-якої стадії партії. А на тих з учасників, хто під час цієї заочної баталії набере найбільшу кількість голосів, очікують спеціальні і, повірте, вельми привабливі призи від редакції газети.

Отож розпочинаймо.

Хід чорних у відповідь до наступної середи, 25 квітня, надсилайте за електронною адресою dik@fl.te.ua чи телефонами: (098)323-43-34, (0352)23-54-65.

На завершення ж — приємна новина про успіх талановитого шестикласника із Сільцівської дев’ятирічки Підгаєцького району Руслана Шпілика. Минулого тижня юнак узяв участь у турнірі, проведеному в Львівській шаховій академії. Набравши сім очок з дев’яти можливих, розділив перше-друге місця і виконав норматив другого розряду. І це при тому, що хлопець тільки сьомий місяць займається шахами!

Вітаємо Руслана і бажаємо в такому ж темпі підкорити й бар’єр першого розряду.

І. ХАБІНЕЦЬ.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини