Вільне життя

Самостійно або нотаріально уповноваженою особою

Повідомлення від Тернопільської ОДПІ. Відповідно до Податкового кодексу України податкова декларація про майновий стан і доходи заповнюється платником податку на доходи фізичних осіб самостійно або іншою особою, нотаріально уповноваженою особою здійснювати заповнення порядку, передбаченому главою два розділу II Податкового кодексу України. 

Обов’язок щодо заповнення та подання декларації від імені платника покладається на таких осіб:

— батьків, опікуна або піклувальника — щодо доходів, отриманих малолітньою/неповнолітньою особою або особою, визнаною судом недієздатною;

— спадкоємців (розпорядників майна, державних виконавців) — щодо доходів, отриманих протягом звітного податкового року платником податку, який помер;

— державного виконавця, уповноваженого здійснювати заходи щодо забезпечення майнових претензій кредиторів платника податку, визначеного в установленому порядку банкрутом (пункт 179.6 статті 179).

У Тернопільській ОДПІ рекомендують при поданні податкової звітності особисто платниками податків або уповноваженими на це особами для пред’явлення в Центрі обслуговування платників, у разі необхідності, мати із собою документи, що посвідчують особу та надають право представляти інтереси платника податків.

У податковій інспекції також нагадують, що в Центрі обслуговування платників фахівці інспекції консультують, проводять тренінги та надають практичну допомогу в заповненні декларації про майновий стан і доходи та подання електронної звітності з використанням електронного підпису. Телефони для довідок — 43‑46-10, 43-46-46.

Фото відділу організації роботи Тернопільської ОДПІ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини