Вільне життя

Чемпіонські традиції юних динамівців

Вихованці тернопільського ФСТ «Динамо» вкотре відзначилися на всеукраїнських змаганнях з кікбоксингу, участь у яких узяли понад чотири сотні атлетів із шістнадцяти областей нашої держави. Сталося це минулих вихідних у Полтаві, де визначили лауреатів відразу трьох престижних стартів за версією WTKA: юнацького чемпіонату України, Всеукраїнського турніру серед юніорів і відкритого чемпіонату ФСТ «Україна». 

У турнірі наймолодших у своїх вагових категоріях не було рівних Максимові Левицькому з Тернополя і Романові Харитонюку з Кременця. А ще двоє земляків останнього Денис Павлюк і Станіслав Добровінський удостоєні відзнак за третє місце. Натомість старший брат Максима Сергій Левицький став переможцем чемпіонату ФСТ «Україна» серед дорослих.

Брати Левицькі тренуються під керівництвом батька, голови обласної федерації аматорського кікбоксингу Петра Левицького, а юними кременецькими атлетами опікується майор поліції Сергій Коптюк. Усі разом щиро вдячні за допомогу в підготовці до змагань керівництву головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

На фото: Сергій ЛЕВИЦЬКИЙ, тренер Сергій КОПТЮК, Денис ПАВЛЮК, Роман ХАРИТОНЮК, Максим ЛЕВИЦЬКИЙ (зліва направо) після церемонії нагородження.

Фото з архіву Петра ЛЕВИЦЬКОГО

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини