Вільне життя

Із компліментами все ж зачекаймо

Проведений наприкінці минулого тижня в Луцьку перший тур другого етапу чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд суперліги подарував масу позитивних емоцій прихильникам тернопільської «Галичанки-ТНЕУ-Гадз». Упевнено, із «сухим» рахунком, здолавши в двох дебютних поєдинках місцеву «Волинь» і запорізьку «Орбіту», підопічні Віктора Туркули недвозначно натякнули конкуренткам: цього разу аж ніяк не мають наміру залишатися «четвертими зайвими» в боротьбі за один із двох комплектів нагород, за які протягом останнього десятиріччя дозволяють суперницям сперечатися фаворитки вітчизняного волейболу з южненського «Хіміка». 

Тож з огляду на сказане варто, мабуть, зробити висновок, що Олена Стасівська, Олександра Міленко, Марина Мельниченко, Анна Єфременко, Оксана Яковчук, Оксана Мадзар, ліберо Тетяна Ротар і їхні молодші подруги, окремим з яких наставник уже довіряв підміняти гравців стартової шістки і у вирішальних баталіях, у першій половині швидкоплинного медального турніру домоглися ледве не максимального результату. Коли, звісно, не враховувати, що і в двобої з «Хіміком» могли би постаратися не тільки скласти, як написали мої колеги, «гідну конкуренцію», а і відібрати очко чи (якби фантастично не звучало) два.

Однак із компліментами зачекаймо до середини наступного тижня, коли в четвер, 12 квітня, після завершення матчів другого туру в Южному на Одещині відбудеться вшанування лауреатів цього сезону. Нескладні підрахунки імовірних підсумків шести майбутніх завершальних поєдинків свідчать: для того, аби забезпечити собі щонайменше бронзові медалі першості, волейболісткам «Галичанки» ще одна перемога таки необхідна. Принаймні до початку стартових зустрічей «Хіміка» з «Орбітою» і «Галичанки» з «Волинню», призначених на вівторок, 10 квітня. А для гарантованого завоювання титулу віце-чемпіонок нічого кращого, аніж іще два виграші, не придумаєш.

Одне слово, тримаймо кулаки за волейболісток «Галичанки-ТНЕУ-Гадз».

Технічні результати першого туру: «Хімік» — «Орбіта» — 3:0, «Волинь» — «Галичанка» — 0:3 (20:25, 19:25, 19:25), «Орбіта» — «Галичанка» — 0:3 (20:25, 10:25, 11:25), «Хімік» — «Волинь» — 3:0, «Волинь» — «Орбіта» — 3:1, «Галичанка» — «Хімік» — 0:3 (11:25, 21:25, 17:25).

У вівторок, 10 квітня, в Южному зустрічатимуться «Галичанка» — «Волинь», «Хімік» — «Орбіта». В середу, 11 квітня, — «Орбіта» — «Волинь», «Хімік» — «Галичанка». В четвер, 12 квітня, фінальний турнір чільного квартету чемпіонату завершиться матчами «Галичанка» — «Орбіта», «Волинь» — «Хімік».

На фото: Марина МЕЛЬНИЧЕНКО (в синій формі) успішно завершує атаку «Галичанки» в матчі з «Орбітою».

Фото із сайту Федерації волейболу України

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини