Вільне життя

Пам’яті талановитої волейболістки

Уже минає шостий рік, як передчасно пішла з життя відома волейболістка, хороша товаришка, любляча мати Тетяна Сосновська. Сумуючи за нею, родина і друзі також щороку проводять у Гусятині традиційний турнір її пам’яті за участю аматорських жіночих команд. 

Склад учасників, до речі, теж традиційний. До господарок турніру з Хоросткова завжди із задоволенням приїжджають у гості їхні подруги-суперниці з Чорткова, Теребовлі і Кам’янця-Подільського на Хмельниччині. Цьогорічним баталіям не стала на заваді навіть зрадлива весняна погода. Щоправда, з відкритого майданчика на стадіоні «Збруч», на якому розпочалися змагання, довелося перебратися до залу ігрових видів спорту Гусятинської ДЮСШ.

Найбільш цікавою для численних глядачів і драматичною за перипетіями боротьби, без сумніву, стала фінальна гра. Доволі легко довівши свою перевагу над командою з Хмельниччини в першій партії, господарки майданчика в двох наступних сетах усе ж змушені були поступитися. Тож красень-кубок поїхав до старовинного Кам’янця-Подільського. А третє місце вибороли дівчата з Чорткова.

Лауреати турніру нагороджені також грамотами тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і смаколиками від родини Тетяни Сосновської.

А. КУЗИК.

Фото з архіву автора

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини