Вільне життя

Світова «бронза» трьох тернопільських юнаків

Протягом шести днів у Київському міжнародному виставковому центрі тривали баталії чемпіонату світу з кікбоксингу ІСКА. За нагороди престижних змагань у чотирьох розділах цього виду єдиноборств сперечалися понад вісім сотень атлетів із 34-х країн планети. 

Варто зазначити, що рада директорів міжнародної організації не випадково обрала столицю нашої держави місцем проведення чергового світового форуму. Рішення ухвалили завдяки популяризації кікбоксингу в Україні і значному прогресові вітчизняної збірної на міжнародній арені. Ще чотири роки тому українські спортсмени увійшли до десятки найкращих, посівши сьому позицію. А ще за три роки на світовій першості в Афінах, обійшовши атлетів із США, Франції, Нідерландів, «синьо-жовта» збірна замкнула трійку найкращих у командному заліку — 61 медаль, з яких 31 — найвищої проби.

За підсумками виступів на цьогорічних чемпіонатах України в Харкові та Києві до вітчизняної збірної потрапили шестеро наших земляків віком від десяти до шістнадцяти років. І трьом вихованцям Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту та спортивного клубу «Тернопіль» пощастило піднятися на п’єдестал пошани. Бронзові медалі в своїх розділах завоювали 12-річний Роман Воробець, на рік старший за нього Вадим Линда і 14-літній Олександр Шаванов. Непогано виступили і їхні друзі Артем Сварян, Олександр Мітюрьов, Антон Чвач, загалом разом із тернопільськими призерами виборовши в різних розділах ще чотири п’ятих місць, одне шосте, три дев’ятих та одне десяте.

Юних тернопільських кікбоксерів тренують С. Є. Колесник, І. М. Кріль і С. В. Ганець. А поїздка на світову першість стала можливою завдяки управлінню фізичної культури та спорту облдержадміністрації, пивоварні «Опілля», спортклубу «Тернопіль» і батькам атлетів.

Фото з архіву Сергія КОЛЕСНИКА 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини