Вільне життя

Час братися за доросле ядро

У Кам’янці-Подільському визначилися лауреати традиційних змагань з легкоатлетичних метань на честь уродженців Хмельниччини, олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник і Анатолія Бондарчука. Паралельно зі стартами під егідою Національного олімпійського комітету України вперше відбулися і Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань. 

Усього ж у секторах стадіону Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка свою майстерність продемонстрували близько двох сотень атлетів з п’яти вікових груп (від наймолодших юнаків і дівчат — до дорослих) із п’ятнадцяти областей і столиці нашої держави. Увага тернопільських прихильників «королеви спорту» передусім була прикута до сектору для штовхання ядра, де в турнірі молодих спортсменів віком до 23-х років виступили двоє наших земляків.

Щойно змінивши 6-кілограмовий снаряд на доросле ядро вагою 7,260 кілограма, успішніше виступив вихованець Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту Олександр Шилівський. Із результатом 17 метрів 03 сантиметри підопічний Івана Панасюка виборов третє місце. Натомість інший студент Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності Іван Карюк, яким опікуються Іван Чуба і Михайло Васірук, фінішував відразу за ним, пославши снаряд у найкращій із спроб на 16 метрів 29 сантиметрів.

А. ЯЦИНА.

Фото з архіву автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини