Вільне життя

Чемпіони в окремих вправах

Міжнародна федерація гирьового спорту визначила лауреатів юнацького чемпіонату світу і чемпіонату Європи серед ветеранів в окремих вправах. Змагання відбулися в Гадячі на Полтавщині. 

Серед головних тріумфаторів турніру і юні вихованці Збаразької районної комунальної ДЮСШ, які займаються під керівництвом заслуженого тренера України, майстра спорту міжнародного клау Петра Багрія. В поштовху Максимові Піку не було рівних серед атлетів, чия вага не перевищує 55 кілограмів, Богданові Тольпі — шістдесят. В останній з цих вагових категорій титулу чемпіона світу удостоївся і Василь Грабовський, який показав найкращий результат у ривку.

А чемпіоном континенту серед ветеранів повернувся додому працівник Тернопільського водоканалу Сергій Боднарчук. Ще один чудовий подарунок на власне шістдесятиріччя пан Сергій зробив собі, перемігши у вправі за довгим циклом у ваговій категорії понад 90 кілограмів.

На фото: Петро БАГРІЙ (справа) разом зі своїми підопічними, переможцями юнацького чемпіонату світу; на верхній сходинці п’єдесталу пошани — Сергій БОДНАРЧУК.

Фото з архіву Петра БАГРІЯ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини