Вільне життя

І друзів-суперників у гості запросили

У спортивному клубі «Олімп» відбулися відкритий чемпіонат області і відкрита першість Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту з класичного пауерліфтингу та класичного жиму лежачи. За нагороди змагань сперечалися понад півтори сотні атлетів усіх вікових груп не тільки з нашого краю, а й з Івано-Франківської, Рівненської, Чернівецької і Львівської областей. 

У класичному жимі штанги лежачи суперечка серед дорослих завершилася перемогою в своїх вагових категоріях Руслана Чернецького і Максима Щура зі спортклубу «Гладіатор», Антона Лясковця з «Олімпу», Мар’яни Коляденко і Діани Лозінської з Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту та Богдана Радиша з Івано-Франківська. Причому Діана удостоїлася «золота» ще і за баталії юніорів. Так само, як і її друзі по тренуваннях Дмитро Поляник, Іван Воронюк, Лілія Тимошевська, а також Андрій і Михайло Савчуки з кременецьких спортклубів «Спарта» і «Водник».

Натомість у турнірі юнаків і дівчат п’ять із восьми нагород дісталися вихованцям Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту Ярославові Василишину, Андрієві Генсьорському, Михайлові Корчинському, Михайлові Олексійкові та Вадимові Гаврилюку. Порадували також своїх наставників Максим Попів з озернянського «Гладіатора», Мар’яна Василик з Бучацької ДЮСШ «Колос» і Марія Полянська з Яворова на Львівщині.

Ще більш напруженішими стали баталії в класичному пауерліфтингу. По ще одній золотій медалі поклали до особистої скарбнички нагород Руслан Чернецький, Мар’яна Коляденко, яка також захищає честь спортклубу «Олімп», Дмитро Поляник, Лілія Тимошевська, Діана Лозінська, Андрій Генсьорський, Михайло Корчинський, Мар’яна Василик і Марія Полянська. А разом з ними радісні миті тріумфу в своїх вагових категоріях у турнірі дорослих пережив Андрій Гайдамаха з Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту, в змаганнях юніорів — його молодші товариші Назарій Руцький, Максим Мудрак, Олександр Бігус, а також Олег Дзюба з «Гладіатора», Назарій Любачівський із Чорткова і Костянтин Колєватов з Яворова, які змагалися в юнацькій віковій групі.

Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями і солодкими призами.

А. ЯЦИНА.

Фото з архіву автора

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини