Вільне життя

Завітали в податкову школярі

Уже традиційно з нагоди Міжнародного дня захисту дітей до Тернопільської об’єднаної державної податкової інспекції  податківці запросили в гості учнів Тернопільської ЗОШ № 25. Інспекцію відвідали діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-сироти, напівсироти і діти учасників АТО. 

Головний державний інспектор з питань організації роботи Тернопільської ОДПІ Павло Копча розповів про функції Державної фіскальної служби України та особливості роботи Тернопільської ОДПІ. Для учнів також провели пізнавальну екскурсію Центром обслуговування платників, де діти не тільки ознайомилися з роботою фахівців інспекції а й, навіть, спробували себе в ролі податкових інспекторів. Далі в галереї робіт учасників всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей» школярі відшукали роботи учнів свого навчального закладу, а також відвідали музей податкової служби. Юнакам і дівчатам було цікаво довідатися про те, як працювали податківці в попередні десятиліття та які прилади використовували у своїй роботі.

Привітали дітей зі святом і спонсори. Та запросили їх до святкового столу в одному із закладів громадського харчування.

Такі зустрічі, без сумніву, зближують молоде покоління з державними органами, сприяють розвитку патріотизму і розвивають податкову культуру сучасної молоді, формуючи свідомих платників податків.

Фото відділу організації роботи Тернопільської ОДПІ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини