Вільне життя

Край сосен і цілющого повітря

Учора, 21 червня, фахівці тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» гостювали на Шумщині. З їхньою допомогою учасниками всеукраїнських дитячих фізкультурно-оздоровчих стартів «Олімпійське літо» стали школярі, які відпочивають в оздоровчому таборі «Дивосвіт» поблизу Кутянки. 

Край сосен і чистого цілющого повітря насамперед радує дітвору чудовою сонячною погодою. Тож юні фізкультурники залюбки змагалися в різноманітних естафетах на швидкість, спритність чи влучність. Причому кожен мав можливість обрати ті випробування, які їм до вподоби, і під час яких мали більше шансів на перемогу, а, значить, і на більшу кількість талонів здоров’я, що їх пізніше можна було обміняти на призи від організаторів.

Протягом літа в проведенні дитячих розваг обласному центрові допомагає ціла армія волонтерів — вихователів з оздоровчих таборів нашого краю. Всі вони пройшли інструктаж стосовно організації проведення естафет, консультації щодо здорового способу життя. Адже організувати змагання для великої кількості учасників, дотримуючись правил техніки безпеки, не так і просто.

І в «Дивосвіті» волонтери з честю впоралися зі своїми обов’язками. Всі ж діти за участь у стартах отримали відзнаки з логотипом «Спорту для всіх», чудові призи від спонсорів, які вже багато років допомагають обласному центрові в проведенні змагань, — видавництва «Школярик» і ПрАТ «Тернопільський молокозавод».

«Олімпійське літо» триває!

Фото тернопільського «Спорту для всіх»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини