Вільне життя

Літо. Всі — на пляж!

Минулої суботи відбувся перший тур чемпіонату Тернопільської області з пляжного волейболу. Ареною баталій семи дуетів, сформованих як з аматорів гри над сіткою, так і з професійних гравців, стали спортивні майданчики обласного ФСТ «Динамо» і відпочинкової зони Тернопільського ставу «Циганка». 

До півфіналу турніру, звісно, пробилися найсильніші. Мова передусім про членів юніорської збірної України, чемпіонів України серед юнаків 1999-го і 2000-го років народження Максима Руденка з Тернополя і Руслана Оскоріпа з Теребовлі. Ще грізнішими діями на майданчику відзначилися тернопільці Степан Дека і Юрій Паласюк, останній з яких нещодавно у складі львівського колективу «Барком-Кажани» став чемпіоном України з волейболу серед команд суперліги і найкращим блокуючим турніру, а також ще один дует з обласного центру в складі Назара Чайковського і Андрія Куницького. Саме пан Андрій, до речі, є організатором обласного чемпіонату з пляжного волейболу, а серед його численних трофеїв — і титул цьогорічного чемпіона України з класичного волейболу серед команд першої ліги.

Реноме ж аматорських колективів на вирішальній стадії мали підтримати Андрій Махніцький з Андрієм Кузиком. Обоє, звісно, намагалися діяти з максимальною самовіддачею. Однак випередити фаворитів їм так і не пощастило. Переможцями ж першого туру стали Назар Чайковський і Андрій Куницький. За ними — Степан Дека і Юрій Паласюк. А молоді і талановиті Максим Руденко і Руслан Оскоріп — треті. Лауреати змагань нагороджені грамотами і цінними подарунками від партнерів чемпіонату — компанії «Медіспорт» і центру спортивного масажу Milon.

Попереду в чемпіонаті області з пляжного волейболу ще чотири тури. Регламент турніру настільки демократичний, що всі охочі можуть теж заявитися на кожний наступний. І спробувати посперечатися як за перемогу в загальному заліку, так і в тому чи іншому турнірі. Другий тур, до речі, відбудеться 7—8 липня. З місцем його проведення організатори ще не визначилися.

На фото: щасливі лауреати; під час змагань.

Фото з архіву Андрія КУНИЦЬКОГО

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини