Вільне життя

«Мольфарська магія» коштувала мешканцеві Збаражчини 25 тисяч доларів

Із ворожбитом, який начебто мав «дар», успадкований від бабусі, чоловіка познайомили друзі. Під час розпивання спиртного збаражанин пожалівся на те, що його дружина трагічно загинула в Італії. На той час молодший син потерпілого теж перебував у цій країні на заробітках.

«Мольфар», почувши це, заспокоїв чоловіка, сказавши, що той невдовзі отримає великі гроші.

Через деякий час син зателефонував до батька і повідомив, що з ним зв’язався якийсь адвокат і попросив надати контактні дані батька. Коли той через соцмережі зв’язався з «адвокатом», останній повідомив, що збаражанин може очікувати на страховку за трагічну смерть дружини. Сума мала становити 250-300 тисяч євро.

Чоловік усе розповів знайомому «ворожбиту». Той порадив залучити десяту частину суми, бо «гроші притягують гроші». Зі свого боку шахрай пообіцяв провести ритуал.

Як повідомили у Відділі комунікації поліції Тернопільської області, «для проведення ритуалу притягування грошей ворожбит наказав підготувати свячену воду, ікону Георгія Переможця, гіпс та землю з могили дружини. При зустрічі мольфар збив ящик з дощок під розмір ікони і почав готувати спеціальну суміш.

 – Я все виніс і гроші теж. Він  почав гіпс заміщувати на свяченій воді, якої було 5 літрів, – сказав потерпілий. – Замісив і спитав, де земля, а я її в хаті лишив. Тому пішов по землю, а гроші залишив біля нього на дворі на столику. Півхвилини мене не було, а коли вийшов, він частину гіпсу залив. Грошей вже не було. Він сказав, що їх уже залив і показав целофан, який виглядав. Землю додав до гіпсу і залив.

 Мольфар попередив, не розбивати залиту суміш до тих пір, поки не отримає грошей з Італії. Час йшов, довірливий чоловік уже встиг виготовити документи та відкрити рахунки у банку для зарахування страхівки. Проте поспілкуватися з адвокатом не вдалося – той перестав відповідати у соцмережах. Не зміг зв’язатися він і з віщуном. А після того, як його товариш розповів, що позичив “пророку” півтори тисячі доларів, які той не повернув, вирішив звернутися до поліції. Заніс туди ящик і під час зйомки на відеокамеру розвалили гіпсовий сховок. Там грошей не було – лише ікона та целофан».

Нині поліціянти порушили кримінальне провадження за частиною 4 статті 190 ККУ. Після проведення оперативно-розшукових заходів встановили особу шахрая. Ним виявився 32-річний мешканець Львівщини. Його місце перебування встановлюють.

Фото відділу комунікації ГУНП

Джерело

Loading...

Про автора

Віра Перун

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини