Вільне життя

Національний та обласний рекорди тернопільського спринтера

Услід за юнаками та дівчатами лауреатів командного чемпіонату України з легкої атлетики визначили і юніори. Під час змагань, які наприкінці минулого тижня відбулися в Луцьку, честь Тернопільщини захищали шестеро спортсменів. 

Вагомого успіху досяг вихованець Тернопільської ОДЮСШ Василь Макух. У фінальному забігу на 100 метрів підопічний тренерського подружжя Оксани і Богдана Дудів переміг із феноменальним як для спринтерів цього віку результатом — 10,29 секунди. А це означає, що, окрім установлення нового національного рекорду для юніорів і рекорду Тернопільщини серед дорослих, студент коледжу економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету виконав норматив для участі в цьогорічному чемпіонаті Європи серед дорослих. Цікаво також, що попереднє обласне досягнення протрималося 23 роки: 26 травня 1995-го Віталій Сенів у столиці нашої держави подолав 100 метрів за 10,40 секунди.

Решті наших земляків піднятися на п’єдестал пошани не пощастило. Хоча ще один підопічний згаданого тренерського подружжя Владислав Кравчук був близьким до мети: фінішував четвертим у забігу на 1500 метрів — 4 хвилини 05,51 секунди. А його товариш по тренуваннях Олександр Юрчик, завершивши дистанцію на 2,82 секунди пізніше, посів восьме місце. Іншого ж тренера Тернопільської ОДЮСШ Ольгу Стефанишину також восьмою позицією на дистанції 5000 метрів порадувала Христина Паньків — 21 хвилина 14,5 секунди.

Свою майстерність у Луцьку продемонстрували і двоє вихованців Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту. В спортивній ходьбі на 10000 метрів десятою стала підопічна Віри Зозулі Віра Губанова — 1 година 1 хвилина 15,7 секунди. В бігу ж на 400 метрів Андрій Мархевка, яким опікується Олег Данилюк, фінішував із сімнадцятим часом — 51,68 секунди.

На фото: Василь МАКУХ під час обласних змагань на Тернопільському міському стадіоні.

Фото Василя БУРМИ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини