Вільне життя

На сесії Тернопільської обласної ради побилися депутати

Після емоційного виступу гостя з Києва, нардепа від фракції Радикальної партії Ігоря Мосійчука розпочалася бійка в сесійні залі.

Третє пленарне засідання восьмої сесії Тернопільської обласної ради виявилося гарячим як через високу температуру в приміщенні від кількості люду, так і від обговорення проблемних питань.

Спершу під стіни тернопільського «білого дому», а тоді до сесійної зали прибули представники сіл, які розташовані поблизу Тернополя. На сесіях сільських ради чимало з них ухвалили рішення про утворення громад.

Найбільше дискусій нині виникло довкола утворення Білецької громади, до якої планують увійти Чистилівська, Плотицька, Івачеводолішнівська, Ігровецька та Великоглибочецька сільські ради.

Тривалий час «канат» щодо приєднання цих та інших сіл намагався перетягнути Тернопіль. Лише цьогоріч села змогли домовитися про утворення громади, щоб не входити до складу обласного центру.

Представники населених пунктів заручилися підтримкою обласної спілки учасників АТО і ляшкістів. На пленарне засідання останні запросили навіть колегу з Верховної Ради Ігоря Мосійчука.

Після його емоційного виступу відбулася сутичка зі свободівцями, яку вдалося швидко вгамувати. Однак на словах перепалка так і не вщухла.

Свободівець Олександр Башта запропонував відкласти розгляд питання про схвалення змін до перспективного плану через тиск громадськості. Однак потрапив під шквал невдоволених вигуків присутніх у залі.

Щоб узгодити подальші дії щодо голосування за поправки до перспективного плану, фракції взяли 10-хвилинну перерву. До речі, не першу від початку роботи сесії.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Віра Перун

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини