Вільне життя

На Тернопіллі аферисти представилися працівниками органів соціального захисту

За інформацією Головного управління Національної поліції в Тернопільській області, 88-річну пенсіонерку з села Білої Тернопільського району аферистка переконала, що незабаром розпочнеться грошова реформа і усі старі купюри необхідно буде обміняти на нові.

Псевдопрацівник сказала, що для цього необхідно переписати серію та номери усіх банкнот, які має старенька. Господиня витягла зі сховку згорток тканини, у якому ховала усю пенсію – 22 тисячі гривень. Зловмисниця вирвала з рук жертви згорток і вибігла з помешкання.

А 78-річна жителька Бережан віддала у руки шахрайки 10 тисяч гривень. Невідома гостя теж представилася працівником соцзахисту та переконала жінку, що незабаром такої валюти як гривня в обіході вже не буде. Пенсіонерка справно обміняла свою пенсію на долари, і лише коли пройдисвітка покинула будинок, додивилася, що 500 доларів насправді сувенірні купюри. Жертва обману зателефонувала в поліцію.

Поліціянти застерігають – надмірна довірливість працює на руку шахраям. Не довіряйте невідомим і попередьте про подібні афери стареньких родичів і сусідів. Якщо на порозі вашого помешкання з’явилися незвані гості і представляються працівниками соціальних служб, електриками чи газовиками, ретельно перевіряйте їхні документи і зателефонуйте у відповідну службу аби дізнатися чи правдивий їх візит.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини