Вільне життя

Олімпійський день у Тернополі

Незважаючи на прохолодну дощову погоду, минулої неділі в парку культури і відпочинку імені Т. Г. Шевченка відбувся олімпійський день. Справжнім прихильникам фізичної культури і спорту ніщо не може стати на заваді. 

Захоплююче спортивне свято розпочалося із символічного пробігу на 1,5 кілометра, в якому взяли участь всі охочі. Змагальну ж частину становили забіги в усіх вікових категоріях на різноманітних відрізках: від п’ятдесяти метрів для наймолодших до шестиста. Лауреатів кожної вікової групи нагородили грамотами, медалями, кубками, подарунками від обласного осередку НОК України і партнерів Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення — торгової марки «Ласунка», ТОВ «Медіспорт».

Паралельно тривали й інші розваги: майстер-класи із санного спорту, двоєборства, фехтування, фігурної їзди на роликових ковзанах, показові виступи на Тернопільському ставі  вітрильників, гребців на драгонботах. А на сцені літньої естради спаринги юних боксерів чергувалися з виступами танцювальних колективів.

Захоплююче провести олімпійський день обласному осередкові НОК України допомогли Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення, обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту міської ради.

Фото Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини