Вільне життя

«Олімпійський день» у Тернополі

Найближчої неділі, 24 червня, на тернопільців і гостей міста очікує неймовірне спортивне дійство. Починаючи з 16-ї години, в парку культури і відпочинку імені Т. Г. Шевченка проходитиме «Олімпійський день». 

Одну годину організатори виділили на реєстрацію учасників легкоатлетичного забігу. О 17-їй відбудеться символічний пробіг, після якого — урочисте відкриття спортивного свята. Далі один за одним дадуть старт легкоатлетичним забігам у різних вікових категоріях і, водночас, розпочнуть роботу різноманітні спортивні локації.

На учасників і гостей дійства також очікують майстер-класи з санного спорту, біатлону, фехтування, показові виступи з боксу, кікбоксингу, фігурної їзди на роликах. А на Тернопільському ставі всі бажаючі матимуть змогу стати свідками веслування на драгонботах, байдарках, каное, вітрильних дошках.

Своєю майстерністю присутніх, без сумніву, зачарують показовими виступами і танцювальні колективи. І, звісно ж, навряд чи хтось пропустить щасливу лотерею від торгової марки «Ласунка».

Організаторами фестивалю «Олімпійський день» стали Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення, обласне відділення Національного олімпійського комітету України, управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту міської ради.

Колаж Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини