Вільне життя

Пам’яті Героя Небесної Сотні

Уже вп’яте в Ірпені на Київщині провели відкритий Всеукраїнський турнір із дзюдо серед спортсменів з вадами слуху пам’яті Героя Небесної Сотні, дворазового призера Дефлімпійських ігор 2013 року, Героя України Дмитра Максимова. За нагороди традиційних змагань, проведених у спортивному комплексі Університету ДФС України змагалися шість десятків борців з десяти областей нашої держави і сусідньої Білорусі. 

Серед них — і троє вихованців тернопільських «Інваспорту» і ДЮСШ «Інваспорт». І жоден не повернувся додому без нагороди. Причому чемпіонка торішніх Дефлімпійських ігор у турецькому Самсуні, майстер спорту Марія Бала отримала відразу дві: «золото» за перемогу у ваговій категорії понад 78 кілограмів і кубок «Найкращій» спортсменці турніру» від Спортивної федерації глухих України.

А ще двоє підопічних заслуженого тренера України Леона Уруського удостоєні відзнак за третє місце. В турнірі чоловіків, чия вага не перевищує 73 кілограми, «бронзу» завоював Іван Осос із Лосятина на Кременеччині. Натомість Іванна Стецюра зі Старої Могильниці Теребовлянського району склала компанію іменитій землячці під час нагородження дзюдоїсток найважчої вагової категорії.

Фото з архіву тернопільського «Інваспорту»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини