Вільне життя

Фінальні старти спартакіади

У розташованому в Одесі українському дитячому центрі «Молода гвардія» визначилися нові лауреати фінальних стартів XXV всеукраїнської спартакіади дітей з особливими потребами «Повір у себе». Цього разу змагалися борці греко-римського і вільного стилів та пляжні волейболістки з вадами слуху. 

Турнір борців став успішним для учнів Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру. Відразу два «золота» завоював Артур Панян. У вільній боротьбі на верхню сходинку п’єдесталу зійшов інший підопічний Миколи Шуптара — Максим Гриньків, який перед тим ще й виборов друге місце в класиці. Дворазовим віце-чемпіоном повернувся додому Віктор Блоха. А Денис Кохан і Павло Галабіцький поповнили власну скарбничку нагород «сріблом» і «бронзою».

Не можна не похвалити і вихованок тернопільських «Інваспорту» і ДЮСШ «Інваспорт» Софію Яцькову та Анастасію Смакоуз. У турнірі з пляжного волейболу учениці Тернопільської СЗОШ-інтернату I—III ступенів завоювали срібні медалі, вельми потішивши свого тренера Петра Ніколюка.

Фото з архіву тернопільського «Інваспорту»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини