Вільне життя

Цієї суботи в Тернополі запрацює «Місто професій»

У суботу, 30 червня, в Тернополі вже уп’яте відбудеться національний проект «Місто професій». Це наймасштабніший профорієнтаційний захід в Україні, участь у якому можуть брати діти віком від 3 до 18 років.

На вході до паркової зони кожна дитина зможе отримати паспорт та «влаштуватись на роботу». Будь-яку професію створюють справжні професіонали своєї справи – поліцейські, рятувальні-пожежники, лікарі, фармацевти, футболісти та ін.

Головна мета проекту – продемонструвати дітям можливості дорослого світу, щоб кожен мав змогу обрати в майбутньому не просто професію, а улюблену справу.

Згідно зі статистикою минулих заходів, на кожну дитину, що завітала на проект, припадає 2,5 дорослих. А враховуючи, що країна в стані війни, то захід відвідає велика кількість ветеранів АТО. Організатори ухвалили рішення інтегрувати можливість працевлаштування ветеранів АТО в проект «Місто професій».

Така ініціатива стала можливою завдяки проекту «Фестиваль вакансій для ветеранів АТО».

Тож 30 червня відбудеться також перший пілотний проект «Міста професій» та «Фестивалю вакансій для ветеранів АТО»

У програмі Фестивалю вакансій: презентації професій та спеціальностей, ярмарок кар’єри, анкетування ветеранів.

Організатором національного проекту «Місто Професій» є Благодійний фонд «Місто професій» під керівництвом Тетяни Люльки. «Фестиваль вакансій для ветеранів АТО» проводить громадська організація «Міжнародний Альянс Братерської Допомоги та Центр працевлаштування та перекваліфікації ветеранів». Обидва заходи відбуваються за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації.

Додаткова інформація

Національний проект «Місто Професій»:

тел.: 093 586 78 00

Громадська організація «Міжнародний Альянс Братерської Допомоги та Центр працевлаштування та перекваліфікації ветеранів»:

тел.: 067 988 41 26

Loading...

Про автора

Віра Перун

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини