Вільне життя

Чемпіонські регалії від «королеви»

Протягом трьох днів у Харкові тривали баталії чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху. За нагороди найпрестижніших вітчизняних стартів сперечалися вісім десятків атлетів з п’ятнадцяти областей і столиці нашої держави. 

Серед тих, кому вдалося піднятися на п’єдестал пошани, і троє найкращих вихованців тернопільських «Інваспорту» і ДЮСШ «Інваспорт». Підопічний Віталія Ворка Юрій Каськів вийшов на старт двох бігових дистанцій. Якщо в бігові на одне коло фінішував восьмим, то в дисципліні на витривалість (5000 метрів) рівних йому не було. В нагороду — заслужений титул переможця. Причому «золото» чемпіонату — перша в спортивній біографії Юрія Каськіва медаль всеукраїнських змагань легкоатлетів.

Натомість в особистій скарбничці нагород майстра спорту Ольги Зазуляк, з якою плідно працює заслужений тренер України Іван Салук, чимало відзнак за успіхи не тільки на вітчизняних, а й на міжнародних змаганнях. Після звітних стартів до них додалося ще і «срібло» за друге місце в стрибках у довжину. А в бігові на 200 метрів Ольга посіла шосте місце.

Та найбільше цьогорічний чемпіонат України, без сумніву, запам’ятається кандидатові в майстри Руслані Муравській. Підкоривши планку на висоті 165 сантиметрів, підопічна заслуженого тренера України Михайла Васірука не тільки завоювала перше місце, а й виконала норматив майстра спорту. До того ж вагомим додатком до «золота» чемпіонки України стала і путівка на юніорський чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, який із 27 червня по 6 липня відбудеться в столиці Болгарії Софії.

На фото: лауреати змагань зі стрибків у довжину. На другій сходинці п’єдесталу пошани — Ольга ЗАЗУЛЯК.

Фото з архіву тернопільського «Інваспорту»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини