Вільне життя

Четверо земляків — з нагородами європейської першості

Протягом тижня в італійському Палермо тривали баталії чемпіонату Європи з волейболу серед спортсменів з вадами слуху віком до 21-го року. І чоловіча, і жіноча молодіжні збірні України повернулися додому з нагородами. 

Приємно, що в складі обох команд співвітчизників були й вихованці тернопільських «Інваспорту» і ДЮСШ «Інваспорт». Честь жіночої збірної захищали догравальниці Анна Білоус і Лідія Ваврикович та ліберо Галина Винниченко. А в складі чоловічої виступав ще один підопічний Петра Ніколюка, теж догравальник Андрій Грушка.

Успішніше виступили чоловіки, які здолавши поляків (3:0), турків (3:1) і господарів майданчика (3:0) та поступившись росіянам (0:3), завоювали право виступити у вирішальному матчі за «золото». І в надзвичайно напруженій боротьбі, на жаль, знову поступилися збірній Росії — 2:3. Але і титул віце-чемпіонів континенту, без сумніву, успіх Андрія Грушки з партнерами.

Натомість дівчата, розпочавши турнір з двох упевнених «сухих» перемог над збірними Польщі і Туреччини, далі в чотирьох партіях поступилися росіянкам та італійкам. Тож довелося задовольнитися малим фіналом за третє місце, в якому вони знову впевнено здолали збірну Польщі — 3:0.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини