Вільне життя

Божий дар, підкріплений знаннями

Її життя кардинально змінилося понад двадцять п’ять років тому у свято Воздвиження Чесного Хреста Господнього. У той далекий день під час молитви у храмі тернополянка Світлана Купченко раптом відчула, як її наповнює хвиля тепла і якоїсь неземної величності. Молоду жінку охопило відчуття радості та піднесення, а перед собою вона побачила Ісуса Христа й ангелів.

Після того видіння у церкві Світлана відчула у собі незвичний дар — вона могла «сканувати» людський організм, безпомилково виявляючи хворі органи та системи. Окрім цього, жінці відкривалася інформація про майбутнє людей, які її оточували, вона отримала здібність бачити їхні аури. Світлана почала використовувати незвичайний талант, аби допомогти потребуючим людям. А невдовзі зрозуміла, що її покликання — медицина.

На той час у сім’ї Світлани тривав непростий етап — її особисте життя з чоловіком, якого вона так кохала, не ладналося, а двоє маленьких синів потребували материнської ласки й опіки. Попри складнощі, моя героїня все ж наважилася здобути професію лікаря. До сьогодні вдячна, що рішення тоді підтримали мати і батько. Вони стали Світлані та її дітям, яких виховувала без батька, міцною опорою.

Збігли роки. Світлана Купченко закінчила Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського, набула практики й чималого досвіду. Сьогодні моя співрозмовниця — лікар-терапевт вищої категорії, за лікуванням і консультацією до якого звертаються не лише наші краяни, а й жителі інших міст, пацієнти з-за кордону.

Люди приходять до пані Світлани із найрізноманітнішими скаргами — захворюваннями серцево-судинної системи, зокрема ішемічною хворобою серця, ураженнями центральної нервової системи, недугами опорно-рухового апарату, сечостатевої системи, гастроентерологічними та шкірними хворобами будь-якого походження, інфекційними, вуха-горла-носа. Світлана Григорівна вислуховує усі скарги пацієнтів і залежно від кожного конкретного випадку спрямовує відвідувача на необхідні аналізи чи процедури, аби обстежити організм. Відтак, отримавши найповнішу картину захворювання, лікарка призначає хворому терапію.

Світлана Григорівна особисто робить хворим масаж, проводить сеанси обгортання, глинотерапії, гірудотерапії (лікування п’явками), акупунктури. Окрім цього, вона самотужки виготовляє цілющі мазі з багатьох (до півсотні й більше) компонентів.

Ви спитаєте: а як же дар, яким наділив пані Світлану Господь? Вона і сьогодні використовує його, аби допомогти хворим, діагностувати в них приховані недуги. Каже, те, що дане Богом, не зникає безслідно. Світлана Григорівна пояснює, що розпізнає проблеми зі здоров’ям не завдяки звичному для нас зору, а радше через своєрідне відчуття. Лікарка помічає над ураженим в організмі місцем затемнення — там не вистачає енергії. Виділяються і ті органи, які ще не захворіли, але перед загрозою ураження.

— Дивлюсь на людину і бачу її наскрізь, — зазначає лікарка. — Втім дуже добре розумію скептиків. Їм нелегко зламати звичне уявлення про навколишній світ, зрозуміти, як можна крізь одяг і тіло розгледіти, наприклад, печінку чи нирки.

Водночас Світлана Григорівна наголошує: піклуючись про здоров’я тіла, пацієнтам не можна забувати і про стан душі. Недуги відступають не тільки перед професіоналізмом, а й вірою. Нам усім потрібно щиро любити людей, допомагати одне одному, не грішити. Адже фізичні й моральні знущання, яких у сучасному суспільстві не бракує, — великий гріх, що не минає безкарно. Тож найперше треба очищати душу: сповідатися, причащатися. Після цього очиститься й тіло.

Нагадаю, що Світлана Купченко працює офіційно, сплачує всі податки та пенсійний збір. Якщо ви маєте потребу записатися до Світлани Григорівни на прийом (консультація можлива лише під час особистої зустрічі), звертайтеся за номером (067)255-11-05.

Адріана ЗИМНЕНКО.

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини