Вільне життя

Головне не перемога, а участь

Відразу в трьох оздоровчих таборах нашого краю побували на цьому тижні працівники тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». І діти, які відпочивають у липневій табірній зміні, так само охоче, як і їхні попередники, взяли участь у всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих стартах «Олімпійське літо». 

У розташованому неподалік Чорного лісу на Збаражчині «Соколі» свої спритність, швидкість, влучність під час різноманітних естафет і розваг продемонструвала понад сотня школярів. В оздоровчому комплексі «Лісовий», який знаходиться в лісовій зоні Придністровського каньйону на березі Стрипи поблизу Скоморохів Бучацького району весело та активно провели час 270 дітей. Змагання тривали майже дві години. Організатори щиро подякували за допомогу волонтерам-вожатим, які попередньо пройшли інструктаж стосовно проведення масових дитячих стартів.

Із не меншим завзяттям боролися за талони здоров’я і в сусідньому «Лісовому дзвіночку». Після завершення ж змагань і підрахунку призових балів юних фізкультурників нагородили різноманітними призами і відзнаками з логотипом «Спорт для всіх» та подарунками від незмінних спонсорів «Олімпійського літа» на Тернопільщині — видавництва «Школярик» і ПрАТ «Тернопільський молокозавод».

Фото з архіву тернопільського «Спорту для всіх»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини